Biz Kimiz ?

Hoşgeldiniz

Justice Partners Hukuk ve Danışmanlık Ofisi ortaklarıyla birlikte İstanbul da kurulmuştur. Geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren Justice Partners, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak organize olmuştur.

Justice Partners, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir. Hukukun birçok alanında halen hizmet vermekte olup, başkaca hukuk ofisleriyle birlikte Türkiye’nin birçok şehrinde de müvekkillerine güvenilir ve pratik şekilde hukuki destek sağlamaktadır.

Av. Hacı ÇİÇEK

Justice Partners Hukuk ve Danışmanlık Ofisi’nin kurucu ortaklarından olan Avukat Hacı ÇİÇEK, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yakındoğu Hukuk Fakültesi’nden mezun olduğu 2013 yılından bu yana, İstanbul Barosu’na bağlı şekilde aktif çalışmaktadır. Ceza Hukuku ve Özel Hukuk alanının birçok dalında uzmanlık kazanmıştır. MARKA ve PATENT HUKUKU, CMK, Kadına Şiddetin Önlenmesi ve Çocuk Hakları Semineri gibi eğitimlere katılan ve bu alanlarda da çalışan ÇİÇEK, Justice Partners Hukuk ve Danışmanlık Ofisi’nde avukatlık mesleğine devam etmektedir.
KAMU hukuku alanında çalışmalarda bulunarak bu alana ilişkin hukuk dallarında hizmet verdigi gibi Özel hukuk alanında da hizmet vermeye devam etmektedir.

Av. Kevser Yıldırım

Malatya doğumlu olan Av. Kevser Yıldırım Hukuk Fakültesini onur öğrencisi olarak bitirmiştir. Özel Hukuk alanında yüksek lisansını yaparak derslerini başarı ile tamamlamıştır. Lisans eğitimi öncesinde İngilizce hazırlık eğitimini başarıyla tamamlayarak Intermadiate seviyesinde ingilizce bilmektedir. 2007 - 2008 yılında Oxford Üniversitesinin Excellent sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Tez çalışmasını Tüketici Hukuku alanında yürütmekte olup başka özel hukuk dallarına ilişkin birden çok makalesi de bulunmaktadır. Ayrıca noter olmaya da hak kazanmışdır. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra serbest avukatlık yapmaya başlayan Av. Kevser Yıldırım halen Justice Partners Law Office de Kurucu Ortak olan avukatlık hizmeti vermektedir.

Özel hukuk alanında çalışmalarda bulunarak bu alana ilişkin hukuk dallarında hizmet verdigi gibi ceza hukuku alanında da hizmet vermeye devam etmektedir.

Av. Songül ŞAKAR

Justice Partners Hukuk ve Danışmanlık Ofisi’nin kurucu ortaklarından olan Avukat Songül ŞAKAR, İzmir’de dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduğu 2011 yılından bu yana, İstanbul Barosu’na bağlı şekilde aktif çalışmaktadır. Ceza Hukuku ve Özel Hukuk alanının birçok dalında uzmanlık kazanmıştır. Arabuluculuk, CMK, Kadına Şiddetin Önlenmesi ve Çocuk Hakları Semineri gibi eğitimlere katılan ve bu alanlarda da çalışan ŞAKAR, Justice Partners Hukuk ve Danışmanlık Ofisi’nde avukatlık mesleğine devam etmektedir.

Asistan Zübeyde Çiçek

Zübeyde Çiçek 1997 İstanbul doğumludur. Kocaeli Üniversitesi mezunu olup, halen eğitim hayatına Gelişim Üniversitesinde başarıyla devam etmektedir. Justice Partners Hukuk ve Danışmalık Ofisinde Yönetici Asistan olarak görevini yürütmektedir.

Justice Partners

20 yıllık avukatlık tecrübemiz ile size bütün davalarınızda yardımcı olmak için buradayız.

Uzman Avukat 01

Hızlı Destek 02

En Düşük Maliyet 04